Литературный портал Графоманам.НЕТ — настоящая находка для тех, кому нравятся современные стихи и проза. Если вы пишете стихи или рассказы, эта площадка — для вас. Если вы читатель-гурман, можете дальше не терзать поисковики запросами «хорошие стихи» или «современная проза». Потому что здесь опубликовано все разнообразие произведений — замечательные стихи и классная проза всех жанров. У нас проводятся литературные конкурсы на самые разные темы.
Реклама
Содержание
Поэзия
Проза
Песни
Другое
Сейчас на сайте
Всего: 117
Авторов: 0
Гостей: 117
Поиск по порталу
Проверка слова

http://gramota.ru/

О себе

Артур Сіренко
Идентификатор: 00015965
Рейтинг: в процессе пересчета
Опубликовано произведений: 698
Народився у степовому козацькому краї - у Донецьких степах, у місті Сніжне, там де височить Савур-могила. Давненько - ще в молоді роки (1982 рік) пробуав писати (як вірші так і прозу), і це мені, звісно, так не минулося. Довгий час нічого не писав, потім трохи спробуав себе в публіцистиці - друкувався інколи в газетах і часописах. Потім знову зневірився у своїх пробах пера, але у 2010 році знову потягнуло на літературу у зв'язку з відомими подіями. Багато подорожую по світу, але завжди повертаюся до моєї чарівної України, що так прагне Волі.  Жив у багатьох містах і країнах: Сніжному, Новочеркаську, Сумах, Києві, Плоскирові, Лембергу, Станіславі, Нижньому Новгороді, Салоніках, Ріміні. У творінні тексту бачу певний сенс буття. Текст - це сакральне. Те, що не написане - того не було. Двічі служив в армії - вперше в імерській, солдатом. Вдруге - в нашій, офіцером. Може тому тема війни та армії так багато місця займає у моїй творчості. Працював лікарем, науковцем, журналістом, викладачем університету, служив офіцером, воював. Я автор 5 книг і величезної кількості публікацій у часописах.
Публікації: надруковані книги: "Нотатки відлюдника", "Книга руїн", "Володар осені (Білі етюди)", "Петрогліфи". Публікувався в часописах "Дзвін" та "Київ", у збірниках "Замовляння крові", "Слово про війну", "Harmonia de corazons" (Іспанія, галісійською та іспанською мовами) та ін.

Произведения

Записки бродяги

Жизнь Серафима

Повести

Книга руин

Луганда

Моя гуцулія

Батальон смерти

Попіл і сніг

Нотатки відлюдника

Пьесы

Свидетели совка

Книга пилу

Странные записки написанные на облаке

Казки

Лоаца илли да

Хайбун

Хокку

Кіно і німці

Танка

Марево

Батальон смерті

Артур Сіренко рекомендует авторов

Артур Сіренко рекомендует произведения

Этого автора рекомендуют