Литературный портал Графоманам.НЕТ — настоящая находка для тех, кому нравятся современные стихи и проза. Если вы пишете стихи или рассказы, эта площадка — для вас. Если вы читатель-гурман, можете дальше не терзать поисковики запросами «хорошие стихи» или «современная проза». Потому что здесь опубликовано все разнообразие произведений — замечательные стихи и классная проза всех жанров. У нас проводятся литературные конкурсы на самые разные темы.
Реклама
Содержание
Поэзия
Проза
Песни
Другое
Сейчас на сайте
Всего: 42
Авторов: 1 (посмотреть всех)
Гостей: 41
Поиск по порталу
Проверка слова

http://gramota.ru/


Шон  слухай. У Святослава князя на Русі, а він правив у ті часи, як і О*Нейлл; була особлива дружина
(військо), до якої зараховували лише з 90 років, були і 120 літні.
     План  (ГОЕРЛО) ДніпроГЕС було здісненно, для того щоб затопити вогнуті зеркала, що були вирубані на скелястому березі Дніпра, які сприймали промені від Кайласу. Це дало змогу владі вчинити голодомор. Воля народу була виключена  для спротиву. Емісари, які підмітали хліб у селян, а це 15 тисяч направлених з Ленінграда до України 15% награбованого відправляли посилками до Ленінграда. 7 мільйонів українців згинуло. У моєї матері в сім*ї  з 7 залишилось 2.
    Світова карма рівно через  9 років покарала Ленінград блокадою на довгі 3 роки. Відступаюча Червона Армія  зруйнувала  ДніпроГЕС висока хвиля  знесла частину Запоріжжя, загинули десятки тисяч цивільного народу. Води Дніпра увійшли в свої поконвічні береги, що поновило зв*язок  з Кайласом і військовий дух було поновлено. 4 фронти Україна виставила супроти фашистів, а Х*йло (кличка Путіна після анексії Крима) базікає,що упоролися би самотужки з Гітлером. При наступу  Червона Армія мобілізуючи Русинів у військо у цивільному одягу гнали на мінні поля, зовсім не даючи зброї, мов у бою здобудете. За місяць таким чином лягло 700 тисяч українців. Жуков казав; чім більше  їх тут ляже , (Втрати зарахували як гражданські) тим менш прийдеться гнати етапом до Сибіру , що успіли здійснили з Кримськими татарами. Поновивши греблю комун яки знов загнали НЕНЬКУ  у ярмо. Така сумна сучасна історія України, звідкіля (острів Хортиця) прийшов і ваш народ на Ерінн острів. Шон хай щастить. З повагою Олег.

Свидетельство о публикации № 25042017060018-00408653
Читателей произведения за все время — 23, полученных рецензий — 0.

Оценки

Голосов еще нет

Рецензии


Это произведение рекомендуют